2594 Lynn Ogden Lane

Blog Details

Home   /   آیا می توان در اینستاگرام چند اکانت داشت یا خیر؟

دنیای امروز، دنیای ارتباط از راه دور و آنلاین بودن است. در این دنیای آنلاین اینستاگرام و تلگرام به سرعت خیلی زیادی در حال حرکت هستند و مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده اند. در این میان اینستاگرام به دلیل دامنه بالایی از مخاطبان در تمامی رده های سنی پر طرفدارترین اپلیکیشن بصری به شمار می آید. بسیاری از افراد خرید فالوور ایرانی چندین اکانت در اینستاگرام برای خود دارند، به عنوان مثال فرد یک پیج کاری دارد و در کنار آن یک پیج خصوصی نیز دارد. شاید برایتان جالب باشد که چگونه افراد چندین اکانت در اینستاگرام دارند. اگر شما نیز کنجکاو هستید که با نحوه فعال کردن چند اکانت از طریق یک تلفن همراه آشنا شوید و می خواهید برای خود چند اکانت راه اندازی کنید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

چگونه می توانم چند اکانت اینستاگرام راه اندازی کنم؟

اینستاگرام در هر آپدیت جدید به فکر مخاطبان خود است و تمامی تلاشش را برای افزایش رضایت آن ها ایجاد می کند. به عنوان مثال در یکی آپدیت های اخیر این امکان را برای کاربرانش ایجاد کرده است که هر فرد بتواند به تعداد دلخواه اکانت اینستاگرام ایجاد کند. اگر می خواهید بدانید چگونه باید اکانت اینستاگرام جدید بسازید، ابتدا اینستاگرام خود را باز کنید. پس از باز شدن برنامه اینستاگرام، به قسمت پروفایل خود در گوشه سمت راست و پایین مراجعه نمایید. سپس پروفایل یا حساب کاربری شما باز می شود. وقتی به پروفایل خود مراجعه کردید، در قسمت بالا و سمت راست یک آیکون به شکل سه نقطه مشاهده می کنید که منوی کاربری شما است. با زدن گزینه سه نقطه، منوی کاربری باز می شود، در قسمت پایین منوی کاربری، گزینه add account انتخاب کنید. با انتخاب گزینه، اضافه کردن اکانت، یک صفحه باز می شود در این صفحه از شما یک نام کاربری جدید و همچنین یک پسوورد یا رمز عبور درخواست می شود. در این قسمت اگر شما یک حساب کاربری از پیش تعیین شده و ساخته شده دارید باید با وارد کردن وارد ذکر شده می توانید وارد اکانت شوید. اما اگر هیچ پیج دیگری ندارید تا از طریق آن آنلاین شوید، می توانید با  خرید فالوور ارزان استفاده از گزینه پایین صفحه sign up. یک اکانت جدید بسازید.

آیا تعداد اکانت هایی که می توانیم از طریق اینستاگرام بسازیم محدود است؟

ساخت اکانت در اینستاگرام به میزان نامحدودی امکان پذیر است. به عبارت دیگر شما می توانید هر چقدر اکانت که دوست دارید در اینستاگرام بسازید. در این میان محدودیت موجود، صرفا در تعداد اکانت هایی است که می توانید به لیست خود اضافه کنید. شما قادر هستید که صرفا 5 عدد اکانت را در لیست اینستاگرام خود داشته باشید و به راحتی در آن ها جا به جا شوید. اگر بخواهید بیشتر از 5 اکانت اضافه کنید، می بایست از یکی از اکانت های موجود log out. شوید و اکانت دیگری را اضافه کنید. بنابراین محدودیت صرفا در اکانت های اضافه شده است.

چگونه می توانیم بین چند اکانت بدون وارد کردن کلمه عبور چنج بخوریم؟

زمانی که یک اکانت دوم را به اکانت اول خود اضافه می کنید، دیگر نیازی نیست برای وارد شدن به اکانت دوم خود کلمه عبور را وارد نمایید. شاید برایتان جالب باشد و بخواهید تا با نحوه عملکرد این روش آشنا شوید. به این کار هم به اصطلاح سوئیچ کردن بین پیج های اینستاگرام می گویند. برای سوئیچ شدن بین پیج های اینستاگرام ابتدا به بخش پروفایل خود در گوشه و سمت راست وارد شوید. پس از باز شدن، صفحه حساب کاربری خود، روی نام کاربری خود در بالای صفحه ضربه بزنید. سپس از پایین صفحه یک نیم پیج سفید رنگ باز می شود که اکانت شما را به صورت فعال نشان داده و شما می توانید با انتخاب هر کدام از اکانت های خود، به راحتی و بدون هیچ گونه مشکلی به اکانت خود وارد شوید.

نتیجه گیری

سوئیچ شدن بین چند اکانت این امکان را به شما می دهد تا با داشتن چند پیج در زمینه های مختلف کمی اختصاصی عمل کنید. به عنوان مثال پیج های کاری مختلف خود را از سایر پیج ها جدا کنید. همچنین می توانید پیج های خصوصی و عمومی ایجاد کرده و متناسب با خرید فالوور اینستاگرام هر کدام، پست های مختلفی را در آن ها قرار داده و به راحتی آن ها را مدیریت کنید.