2594 Lynn Ogden Lane

Blog Details

Home   /   Batıkent Su Tesisatçısı

Su kaçak tespiti konusunda verdiğimiz güvenilir hizmetimizle Batıkent’de siz değerli müşterilerimize Batıkent Su Tesisatçısı olarak hizmet vermekteyiz.

Batıkent Su Tesisatçısı bildiğiniz üzere su tesisatında yaşanan her türlü donma ve tıkanma gibi sorunlarda başvuracağınız kolay ve ucuz bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde su tesisatında yaşanan sorunlarda duvarları kırmadan fayanslara zarar vermeden su kaçağının olduğu yeri tespit edip ek bir kaynak pimaş borusu ile bu sorunun önüne geçebilirsiniz. Kullanılan bu yöntem sizlerin hem daha uygun fiyatlı bir şekilde çözüme kavuşmanızı hem de uygun ve güvenilir bir şekilde işlem yapmanız sağlanacaktır.

Batıkent  Su Kaçak Tespiti Fiyatları

Ada Tesisat olarak geleneksel yöntemlerin kullanıldığı su kaçak tespiti her zaman çok masraflı olmuştur özellikle duvarların kırılması fayansların sökülmesi sunulan hizmetin sonunda tekrar yapılmasını sağlamıştır bu nedenle yapılan işlem büyük bir maddi zarar yol açar. Bunun dışında eğer bu işten anlamayan biri tarafından su kaçak tespiti yapılırsa yapılan işlemin hiçbir anlamı kalmaz aksine sonradan yaşanacak her türlü sorun için bir ön basamak olur.

Su kaçak tespiti için mutlaka güvenilir ve uzman bir firmayla çalışmanız gerekir. Batıkent uygun fiyatlı su tesisatçısı olarak su tesisatında yaşanan her türlü sorunda çözüm üretmekteyiz. Firmamız bünyesinde çalışan uzman ekibimiz ve kameralı termal cihazımızla kırmadan nokta su kaçak tespiti yapmaktayız.

Batıkent Kırmadan Nokta Su Kaçak Tespiti

Donme ve tıkanma gibi sorunlar başta olmak üzere su kaçağının olduğu yeri tespit etmek için kameralı su kaçak tespiti cihazı kullanmaktayız. Bu cihaz sayesinde işlemimizi hızlı bir şekilde yapıp su kaçak tespiti için ani bir müdahale yapmaktayız. Su kaçak tespiti konusunda daha fazla bilgi almak isterseniz www.adatesisatankara.com adresine göz atabilirsiniz.